Apie Vilą Royale

La Villa Royale pirmą kartą duris savo svečiams atvėrė 2014 metais.

Margio ežero pakrantėje įsikūrusį kompleksą sudaro pagrindinė vila, pirties namelis ir kvepianti pušynu  neaprėpiama gamta, ramybė ir privatumas – būtent tai laikome savo privalumu.

Pagrindiniame vilos pastate pačioms įvairiausioms progoms švęsti, ar konferencijoms organizuoti talpiname apie 120 žmonių. Antrame pastato aukšte įrengti uždari miegamieji kambariai, pritaikyti įvairiam žmonių skaičiui: kambaryje miegoti gali nuo 2 iki 6 žmonių, kiekvienas kambarys turi atskirus vonios kambarius. Iš viso pagrindiniame pastate patogiai išsimiegoti gali 64 žmonės. Be to, pokylių salėje puikiai apgalvota vėdinimo ir kondicionavimo sistema neleis svečiams nei sušalti, nei perkaisti – vasarą kondicionieriai gaiviai vėdina patalpą, o žiemą pastatas šildomas geotermiškai.

Prie pat ežero – pirties namelis. Pastate galima rengti ir mažesnes šventes: salė talpina apie 20- 30 svečių, antrame aukšte yra 18 miegamų vietų, šalia namelio – didžiulė ir patogi pavėsinė – puikus pasirinkimas jaukioms asmeninėms šventėms gamtoje. Na ir žinoma, kaip pirties namelis be pirties? Mūsų pirtis fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą.

Pagal Jūsų pageidavimus, yra galimybė nuomoti tik pirtį arba tik didįjį pastatą.

Pagrindinį vilos pastatą ir pirties namelį jungia didžiuliai ir itin tvarkingi gamtos plotai, kartu su nedideliu pušynu. Čia kiekvienas ras mielą sau kampelį atsipūsti ar aktyviai pasilinksminti, kadangi turime ir tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė valtimi pasiplaukioti nuostabiajame ežere.

Kadangi savo veiklą pradėjome dar labai neseniai, mes, klausydami savo svečių atsiliepimų, nuolat puoselėjame ir atnaujiname tiek savo aplinką, tiek ir kitas paslaugas tik tam, kad kiekvienas svečias užsukęs pas mus, norėtų ir dar kartą sugrįžti.

Kviečiame ir Jus į pirmąjį pasimatymą! 


Content goes here.

2016-07-11
Norime pasidžiaugti, kad jau antri metai turime džiaugsmo dirbti kartu su dekoratore bei koordinatore Dovile, kurią dar visi žino kaip "Madam Smulkmena".

2015-10-06
Buvęs La Villa Margis keičia koncepciją bei pavadinimą- didesniam svečių patogumui nuo šiol mus rasite kaip La Villa Royale- Jūsų karališkam poilsiui!

Su linkėjimais,
La Villa Royale komanda

2015-04-22
Norime pasidžiaugti su būsimais vestuvių švenčių kaltininkais, kad jau turime apvalius staliukus. Nuo šiol vestuvių šventės dar tobulesnės!!!

2014-06-13
Plečiant siūlomų paslaugų spektrui atnaujinom ir mūsų kaimo turizmo La Villa Royale interneto svetainę.

Visos naujienos >

La Villa Royale
Trakų seniūnija, Markutiškių km., Markutiškių kelias 28
Nuo Vilniaus - 36 km., nuo Trakų - 12 km.
Mob.: +370 (687) 54844
El. paštas: info@lavillaroyale.lt