Paslaugos

  • Pokylių salė Jūsų šventėms. Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Pagal Jūsų pageidavimus turime tiek apvalius, tiek stačiakampius staliukus, kaspinais ir užvalkalais puoštas kėdes, tad savo puotą tikrai galėsite paversti išties karališka. Vestuvės, jubiliejus, darbo vakarėlis ar šokių naktis – mes atviri bet kokioms progoms ir padarysime viską, kad Jūsų renginys būtų itin pasisekęs.
  • Erdvė konferencijų organizavimui. Turime pakankamai erdvės ir reikalingų priemonių pokylių salei pertransformuoti į konferencijų salę. Erdvi ir nuolat vėdinama bei kondicionuojama patalpa leis Jums suorganizuoti kokybišką verslo konferenciją.
  • Pirties paslaugos. Atskirai nuomojame ir pirties pastatą, skirtą mažesnėms Jūsų šventėms. Vieta puikiai tiks gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms. Mūsų pirtis fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą. Pagal metų laiką galėsite pasirinkti kur švęsti: erdvės švęsti yra įrengtos tiek pirties namelyje, tiek pavėsinėje šalia ežero.
  • Pramogos lauke. Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele. 

Content goes here.

2016-07-11
Norime pasidžiaugti, kad jau antri metai turime džiaugsmo dirbti kartu su dekoratore bei koordinatore Dovile, kurią dar visi žino kaip "Madam Smulkmena".

2015-10-06
Buvęs La Villa Margis keičia koncepciją bei pavadinimą- didesniam svečių patogumui nuo šiol mus rasite kaip La Villa Royale- Jūsų karališkam poilsiui!

Su linkėjimais,
La Villa Royale komanda

2015-04-22
Norime pasidžiaugti su būsimais vestuvių švenčių kaltininkais, kad jau turime apvalius staliukus. Nuo šiol vestuvių šventės dar tobulesnės!!!

2014-06-13
Plečiant siūlomų paslaugų spektrui atnaujinom ir mūsų kaimo turizmo La Villa Royale interneto svetainę.

Visos naujienos >

La Villa Royale
Trakų seniūnija, Markutiškių km., Markutiškių kelias 28
Nuo Vilniaus - 36 km., nuo Trakų - 12 km.
Mob.: +370 (687) 54844
El. paštas: info@lavillaroyale.lt