Apie vilą

La Villa Royale kaimo turizmo sodyba šalia Trakų pirmą kartą duris savo svečiams atvėrė 2014 metais. Sodyba ant Margio ežero kranto, kvepianti pušynu, puikia visais metų laikais gamta, ramybė ir privatumas. Nepaprasti vilos pastatai tik dar labiau įrodo, kokia tai ypatinga vieta.

Pagrindiniame vilos pastate yra didelė pobūvių salė vestuvėms, konferencijoms ar kitiems renginiams. Lauke rasite terasą su ežero ir pušyno vaizdu. Pobūviams iki 120 žmonių.

Antrame pastato aukšte įrengti uždari miegamieji kambariai, pritaikyti įvairiam žmonių skaičiui: kambaryje miegoti gali nuo 2 iki 6 žmonių, kiekvienas kambarys turi atskirus vonios kambarius. Iš viso pagrindiniame pastate patogiai išsimiegoti gali 64 žmonės. Be to, pokylių salėje puikiai apgalvota vėdinimo ir kondicionavimo sistema neleis svečiams nei sušalti, nei perkaisti – vasarą kondicionieriai gaiviai vėdina patalpą, o žiemą pastatas šildomas geotermiškai. Puikios patalpos šventėms prie ežero.

Mažojoje ežero viloje yra dvi salės: jauki ir prabangi salė su vaizdu į ežerą, skirta šventėms iki 50 asmenų. Rūsyje esanti salė dažnai išnaudojama kaip saldaus stalo kampelis pobūvių metu, arba maitinimo erdvė konferencijų metų. Taip pat, šiame pastate yra 26 nakvynės vietos, kartu su pirties pastate esančiomis 18 miegamų vietų, jau galime apgyvendinti 44 asmenis.

Visame komplekse galime apgyvendinti iki 108 asmenų. Kaimo turizmo sodyba didelėms šventėms prie Vilniaus ant ežero kranto.

Taip pat, rasite pirtį ant ežero kranto. Pastate galima rengti ir mažesnes šventes: salė talpina apie 20- 25 svečius, antrame aukšte yra 4 kambariai su 18 miegamų vietų. Šalia – didžiulė ir patogi pavėsinė – puikus pasirinkimas jaukioms asmeninėms šventėms gamtoje. Mūsų pirtis prie Margio ežero yra fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą. Pirties paslaugos šalia Trakų– La Villa Royale- Jūsų pasirinkimas!

Jei norite privatumo, galite nuomotis visą vilos kompleksą savo šventėms prie Vilniaus! Pagal Jūsų poreikį, yra galimybė nuomotis tik pagrindinę vilą, tik mažąją vilą arba tik pirties pastatą. Rasite ne tik puikias sales šventėms, bet ir aukštos kokybės maitinimo paslaugas su aptarnavimu renginiams. Jei ieškote pobūvių salės vestuvėms, kaimo turizmo sodybos su nakvyne vestuvems, sodybos su ežeru šalia Trakų– jau radote mus!

Pagrindinį vilos pastatą, mažąją vilą ir pirties namelį jungia didžiuliai ir itin tvarkingi gamtos plotai, kartu su aplink esančiu pušynu. Čia kiekvienas ras mielą sau kampelį atsipūsti ar aktyviai pasilinksminti, kadangi turime ir tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė valtimi pasiplaukioti nuostabiajame ežere. Nepamirštama sodybos nuoma šalia Vilniaus.

Mes, klausydami savo svečių atsiliepimų, nuolat puoselėjame ir atnaujiname tiek savo aplinką, tiek ir kitas paslaugas tik tam, kad kiekvienas svečias užsukęs pas mus, norėtų ir dar kartą sugrįžti.

Kviečiame ir Jus į pirmąjį pasimatymą! 

Sodyba vestuvėms prie Trakų Margio ežero

Svajojate apie nepaprastas vestuves prie Vilniaus? Siūlome Jums dvi sales vestuvėms šalia Trakų

Didžiojoje viloje esanti didelė salė vestuvėms iki 120 žmonių. Mažojoje viloje salė šventėms iki 50 žmonių.

Patiko mūsų sodyba ant ežero kranto? Galite nuomotis visą vilos kompleksą, kad nebūtų pašalinių žmonių, arba tik vieną iš dviejų vilų. 

Konferencijos prie Vilniaus

Ieškote vietos konferencijų organizavimui? Mes galime pasiūlyti konferencijų salę ir maisto tiekimą konferencijoms! Ką mes siūlome? Didžiojoje viloje turime didelę salę Jūsų renginiams, Mažojoje viloje turime dvi sales konferencijai. Galime pritaikyti patalpas pagal Jūsų poreikį: vienose patalpose organizuoti konferenciją, o kitose- maitinimo paslaugas. Taip pat, iš viso turime 23 kambarius visame vilos komplekse Jūsų svečiams.

Pirtis ant Margio ežero kranto

Ieškote pirties prie Trakų? Mes galime pasiūlyti pirtį prie ežero! Mūsų pirtis ant Margio ežero kranto yra puikus pasirinkimas mažoms kompanijoms, šeimos susibūrimams, įmonės susitikimams. O gal ir nereikia progos pasimėgauti pirties malonumais? Kaimo turizmo sodyba netoli Vilniaus- Jūsų maloniam poilsiui! 

Galite nuomotis tik pirties pastatą ant ežero kranto ir mėgautis poilsiu kaimo turizmo sodyboje!

Sodyba ant Margio ežero kranto

Kaimo turizmo sodyba La Villa Royale yra ant Margio ežero kranto, apsupta miškų, įvairių augalų, pelkės ir turi puikų krantą pasiplaukiojimui ežere bei net du tiltelius. Tad tai- puiki vieta Jūsų maloniam poilsiui ir šventėms netoli Vilniaus. Čia galėsite pažaisti tinklinį, pasimėgauti pirties malonumais, pasipliuškenti ežere, o rudenį- gal net pagrybauti? Tiek šeimyniniams, draugų ar verslo susitikimams- La Villa Royale yra bene geriausia sodyba renginiams!

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas

Susisiekite šiandien

Gaukite pasiūlymą savo renginiui!