Paslaugos

Pobūvių salė
Sodyba vestuvėms

Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi pobūvių salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Pagal Jūsų pageidavimus turime tiek apvalius, tiek stačiakampius stalus. Vestuvių organizavimas, jubiliejus, darbo vakarėlis ar kitas renginys – mes atviri bet kokioms progoms ir padarysime viską, kad Jūsų renginys būtų itin pasisekęs.

Mažojoje ežero viloje yra dvi salės: jauki ir prabangi salė vestuvėms su vaizdu į ežerą, skirta šventėms iki 50 asmenų. Rusyje esanti salė dažnai išnaudojama kaip saldaus stalo kampelis pobūvių metu, arba maitinimo erdvė konferencijų metų. Taip pat, šiame pastate yra 26 nakvynės vietos, kartu su pirties pastate esančiomis 18 miegamų vietų, jau galime apgyvendinti 44 asmenis.

Visame komplekse galime apgyvendinti iki 108 asmenų.

Pirties nuoma šalia Trakų
Prie Margio ežero

Pirties nuoma prie Vilniaus. Pastate galima rengti ir mažesnes šventes: salė talpina apie 20- 25 svečius, antrame aukšte yra 4 kambariai su 18 miegamų vietų. Šalia – didžiulė ir patogi pavėsinė – puikus pasirinkimas jaukioms asmeninėms šventėms gamtoje. Mūsų pirtis prie Margio ežero yra fantastiška – kaitindamiesi pro langą galite stebėti nuostabius gamtos vaizdus, prireikus – įsileisti gaivaus oro, o įsikaitinus nuo lieptelio šokti tiesiai į Margio ežerą. Pirties paslaugos šalia Trakų– La Villa Royale- Jūsų pasirinkimas!

Gamta
Sodyba ant Margio ežero kranto

Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele.

Konferencijų organizavimas
Salė konferencijoms prie ežero

Erdvios ir nuolat vėdinamos bei kondicionuojamos patalpos leis Jums suorganizuoti kokybišką verslo konferenciją ant ežero kranto. Jūsų konferencijoms galime pasiūlyti pagrindinėje viloje esančią 180 m2 salę, bei mažesnes erdves mažojoje ežero viloje (dvi salės Jūsų konferencijoms) bei mini erdvę pirties pastate prie Margio ežero. Priklausomai nuo renginio pobūdžio, galite išnaudoti ir mūsų nepaprastą gamtą savo veikloms: šalia esantį mišką, ežerą, pievas.

Susisiekite šiandien

Gaukite pasiūlymą savo renginiui!

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas