Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Pirties namelio nuoma dviem paroms nuo 180 EUR!

Norisi prie ežero? Kviečiame bent dviem paroms į vilos pirties namelį. Kadangi kolkas galime priimti tik vieno namų ūkio narius, taikome YPATINGAS NUOLAIDAS!

Vieno namų ūkio nariams dvi paros su nakvyne tik 220 EUR- savaitgaliais. Darbo dienomis- dvi paros su nakvyne tik 180 EUR.

Teirautis 868754844 arba info@lavillaroyale.lt

P.S. paprašysime atsiųsti rašytinį įrodymą, kad esate vienas šeimos ūkis bei pasirašysime sutartį<3

Kaina galioja iki kovo 31 d. , 2021 m.

Pokylių salės Jūsų šventėms

Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Taip pat, turime nepaprastai jaukią salę Mažojoje ežero viloje.

Erdvės konferencijų organizavimui

Turime pakankamai erdvės Jūsų konferencijų organizavimui: didžioji salė pagrindinėje viloje, dvi salės Mažojoje viloje bei mini erdvė pirties pastate.

Pirties paslaugos

Atskirai nuomojame ir pirties pastatą, skirtą mažesnėms Jūsų šventėms. Vieta puikiai tiks gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms.

Pramogos lauke

Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele.

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas