Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Pirties namelio nuoma su didele NUOLAIDA!

Norisi prie ežero? Kviečiame į vilos pirties namelį, taikome YPATINGAS NUOLAIDAS!

Pirties namelio nuoma darbo dienomis tik 150 EUR su nakvyne. Be nakynės tik 110 EUR.

Kas įeina į kainą?
– pirties pakūrimas
– nakvynė ( 4 kambariai, 9 dvigulės lovos)
– virtuvėlė
– salė ir terasa
– ežeras ir daaaaaug gamtos
– valtis

Kviečiame apsilankyti. Atvykimas galimas pirmadienį, išvykimas penktadienį. Apsistojus ilgiau, pritaikysime papildomas nuolaidas.

Atvykus iš sekmadienio į pirmadienį- pirties namelio kaina būtų 180 EUR, penktadienio į šeštadienį, kaina būtų 250 EUR, o iš šeštadienio į sekmadienį 300 EUR.

Teirautis 868754844 arba info@lavillaroyale.lt

Pokylių salės Jūsų šventėms

Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Taip pat, turime nepaprastai jaukią salę Mažojoje ežero viloje.

Erdvės konferencijų organizavimui

Turime pakankamai erdvės Jūsų konferencijų organizavimui: didžioji salė pagrindinėje viloje, dvi salės Mažojoje viloje bei mini erdvė pirties pastate.

Pirties paslaugos

Atskirai nuomojame ir pirties pastatą, skirtą mažesnėms Jūsų šventėms. Vieta puikiai tiks gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms.

Pramogos lauke

Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele.

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas