Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Kviečiame į La Villa Royale atvirų durų dienas Kovo 30 dieną.

Šiais metais La Villa Royale pradės jau net penktąjį švenčių sezoną! Per šiuos metus prisilietėme ne tik prie begalybės savo svečių asmeninių švenčių, bet ir patys stipriai augome ir tobulėjome! Mes patys ir gamta, supanti mūsų kompleksą, neleis sumeluoti – galimybių turime daug ir visuomet stengiamės jas visas išnaudoti! Penkerių metų jubiliejaus proga vieną jų išnaudojome maksimaliai – atidarome naują mažąją vilą Margio ežero pakrantėje!!!

Iškilmingai švęsdami visas progas, norėtume Jus pakviesti ir pasidžiaugti kartu, bei apžiūrėti patalpas, kurias galime pasiūlyti Jūsų ateities šventėms. Tuo pačiu galėsime pasimėgauti gardžiu kavos puodeliu bei maloniu pokalbiu ant ežero kranto.

Mums tai – neeilinis įvykis, kuriuo norisi dalintis su visais, kuriuos pažįstame ir su tais, su kuriais dar tik susipažinsime, tad kviečiame:
– būsimus jaunavedžius;
– tuos, kurie visada norėjo apsilankyti pas mus, bet nesurado tam progos!
– įmonių atstovus;
– švenčių organizatorius, koordinatores, dekoratores, vedėjus, DJ‘us, vestuvių planuotojus – visus draugus, su kuriais susipažinome ir draugavome visus penkerius metus ir tuos, su kuriais susipažinsime tądien!;
– taip pat visus, kurie kažkada šventė pas mus ir mielai norėtų grįžti ir prisiminti, kaip buvo gera kartu;
– ir, žinoma, būtent TAVE! 🙂

Šventės dieną, norėdami kiekvienam iš Jūsų skirti kuo daugiau dėmesio, priimsime Jus net keliais skirtingais laikais:
10 val.

12 val.

14 val. (paskaita apie Didžiausias vestuvių klaidas, kurios metu pasisakys ekspertai iš DC Floral Decor, La Villa Royale atstovai, „Piktas keksas“ ir kt.)

16 val.

19 val. vakaro programa tik su pakvietimais.

 

Nemokama Registracija šioje nuorodoje: https://raminta3.typeform.com/to/pMncwW

Daugiau informacijos apie šį renginį 860227701 Raminta bei 862312180 Laura.

Renginio nuoroda ir detalesnė informacija: https://business.facebook.com/events/361247951270437/

Pokylių salės Jūsų šventėms

Pagrindiniame pastate esanti prabangi, klasicizmo stiliaus detalėmis puošta erdvi salė skirta Jūsų gražiausių švenčių ar renginių organizavimui. Taip pat, turime nepaprastai jaukią salę Mažojoje ežero viloje.

Erdvės konferencijų organizavimui

Turime pakankamai erdvės Jūsų konferencijų organizavimui: didžioji salė pagrindinėje viloje, dvi salės Mažojoje viloje bei mini erdvė pirties pastate.

Pirties paslaugos

Atskirai nuomojame ir pirties pastatą, skirtą mažesnėms Jūsų šventėms. Vieta puikiai tiks gimtadieniams, krikštynoms ar kitoms progoms.

Pramogos lauke

Savo šventes švęsdami pas mus, aplink vilą esančiuose didžiuliuose gamtos plotuose, galite organizuoti ir lauko pramogas: be nuostabios ežero pakrantės ir hamako, turime tinklinio aikštelę, taip pat yra galimybė pasiplaukioti valtele.

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas