Specialūs pasiūlymai

Specialūs pasiūlymai

Pirtis prie Trakų! Norisi prie ežero? Kviečiame į vilos pirties namelį ant ežero kranto, taikome YPATINGAS NUOLAIDAS!

Pirties nuoma prie Trakų darbo dienomis tik 150 EUR su nakvyne. Be nakynės tik 110 EUR. Kviečiame apsilankyti. Atvykimas galimas pirmadienį, išvykimas penktadienį. Kas įeina į kainą?
– pirties pakūrimas
– nakvynė ( 4 kambariai, 9 dvigulės lovos)
– virtuvėlė
– salė ir terasa
– ežeras ir daaaaaug gamtos
– valtis

Pirtis ant Margio ežero kranto! Atvykus iš sekmadienio į pirmadienį- pirties namelio kaina su nakvyne būtų 200 EUR, penktadienio į šeštadienį, kaina būtų 250 EUR, o iš šeštadienio į sekmadienį 300 EUR. Pirtis nuomai prie Vilniaus.

Teirautis 868754844 arba info@lavillaroyale.lt

Sodyba vestuvėms prie Trakų Margio ežero

Svajojate apie nepaprastas vestuves prie Vilniaus? Siūlome Jums dvi sales vestuvėms šalia Trakų

Didžiojoje viloje esanti didelė salė vestuvėms iki 120 žmonių. Mažojoje viloje salė šventėms iki 50 žmonių.

Patiko mūsų sodyba ant ežero kranto? Galite nuomotis visą vilos kompleksą, kad nebūtų pašalinių žmonių, arba tik vieną iš dviejų vilų. 

Konferencijos prie Vilniaus

Ieškote vietos konferencijų organizavimui? Mes galime pasiūlyti konferencijų salę ir maisto tiekimą konferencijoms! Ką mes siūlome? Didžiojoje viloje turime didelę salę Jūsų renginiams, Mažojoje viloje turime dvi sales konferencijai. Galime pritaikyti patalpas pagal Jūsų poreikį: vienose patalpose organizuoti konferenciją, o kitose- maitinimo paslaugas. Taip pat, iš viso turime 23 kambarius visame vilos komplekse Jūsų svečiams.

Pirtis ant Margio ežero kranto

Ieškote pirties prie Trakų? Mes galime pasiūlyti pirtį prie ežero! Mūsų pirtis ant Margio ežero kranto yra puikus pasirinkimas mažoms kompanijoms, šeimos susibūrimams, įmonės susitikimams. O gal ir nereikia progos pasimėgauti pirties malonumais? Kaimo turizmo sodyba netoli Vilniaus- Jūsų maloniam poilsiui! 

Galite nuomotis tik pirties pastatą ant ežero kranto ir mėgautis poilsiu kaimo turizmo sodyboje!

Sodyba ant Margio ežero kranto

Kaimo turizmo sodyba La Villa Royale yra ant Margio ežero kranto, apsupta miškų, įvairių augalų, pelkės ir turi puikų krantą pasiplaukiojimui ežere bei net du tiltelius. Tad tai- puiki vieta Jūsų maloniam poilsiui ir šventėms netoli Vilniaus. Čia galėsite pažaisti tinklinį, pasimėgauti pirties malonumais, pasipliuškenti ežere, o rudenį- gal net pagrybauti? Tiek šeimyniniams, draugų ar verslo susitikimams- La Villa Royale yra bene geriausia sodyba renginiams!

Adresas

Markutiškių kelias 28, Markutiškių kaimas, Trakų raj.

Telefonas